Spustili jsme nové webové stránky

Abychom vám mohli informace z naší advokátní kanceláře poskytovat v přehlednější a atraktivnější formě, vytvořili jsme novou webovou prezentaci.

Původní web sloužil dlouhé roky a měli jsme ho rádi, avšak nastal čas naši webovou prezentaci zmodernizovat. Nyní mají stránky www.akskara.cz jednodušší a intuitivnější strukturu, takže rychleji najdete vše, co potřebujete. Své služby vám představujeme ne podle jednotlivých druhů práva, ale podle toho, zda se o ně zajímáte jako podnikatel, věřitel, zástupce samosprávy nebo třeba majitel realitní kanceláře.

Úplnou novinkou je sekce Online školení, která slouží pro sdílení bezplatných i placených právních produktů. První z nich představuje videokurz na téma Novela zákona o obchodních korporacích.  

Kromě textu se prezentujeme i pomocí videí a díky responzivnímu designu se web bude také lépe zobrazovat na vašem mobilním telefonu či tabletu. Starší aktuality, právní rozbory a blogové příspěvky jsme na nové stránky nepřeváděli – 1. 11. 2020 tak začínáme takříkajíc s čistým štítem. Věříme, že se vám stránky Škára & Partners budou líbit a budete se na ně rádi vracet.