O nás

V brněnské advokátní kanceláři Škára & Partners pečujeme zejména o firemní klientelu. Rádi se stáváme dlouhodobým partnerem společností, jimž se snažíme pomáhat se stejnou péčí jako rodinný lékař svému pacientovi – s důrazem na prevenci vzniku problémů, otevřenost a vzájemnou důvěru.

Umíme zakládat nové firmy a ve stávajících provádět korporátní změny, připravujeme smlouvy na míru a provádíme audity existujících dokumentů. Školíme zaměstnance ohledně GDPR, dopadů nových zákonů na chod společnosti nebo nastavení pohledávkového cyklu. Všechny navržené změny srozumitelně zavedeme do vaší každodenní praxe, abyste se v klidu mohli věnovat svému podnikání.

Nelekáme se ani méně obvyklých či rozsáhlých výzev. Máme zkušenosti s prodejem telekomunikačních rozvodů i vedením sporů o ochranné známky, podíleli jsme se na vzniku spin-off firmy vyvíjející léky na rakovinu. Pomáháme se na trhu rozkoukat start-upům a zakládali jsme kupříkladu televizní společnost. Podnikům všech velikostí a oborů jsme vymohli desetitisíce pohledávek a minimálně stejnému počtu dalších jsme předešli praktickými doporučeními. Zakládáme si na neformálním a lidském jednání při maximální profesionalitě.

Nezahrneme vás nesrozumitelnými právnickými pojmy ani abstraktními paragrafy – umíme se v nich pohybovat, ale nehodláme vás jimi zatěžovat. Hledáme cesty i tam, kudy se v českém právu ještě nikdo nevydal – s cílem vytvářet účinná řešení. A klienti nás mají rádi i proto, že za ně s úsměvem vyřizujeme jednání na úřadech.

Náš tým

Advokáti

Mgr. Ing. Jaromír Škára
Mgr. Marie Kunzfeldová
JUDr. Eva Karbanová
Mgr. Barbora Ettlová
JUDr. Ondřej Bečvář

Koncipienti

Mgr. Kateřina Výborová
Mgr. Michaela Konečná
Mgr. Anežka Rejzková

Právní praktikanti

Monika Plevová
Jan Šlechta

Administrativa

Mgr. Martina Mašková

Projektové vedení a PR

Mgr. et Mgr. Miroslav Mašek